Seura-asut (harjoitus- ja edustusasut) syyskaudelle 2017 tilattavissa

Lempäälän Pandojen virallinen seura-asujen toimittaja on Piruetti, josta voit tilata henkilökohtaisesti seuran valitsemia harjoitus- ja edustusasuja. Painotuotteilla ei ole vaihto- eikä palautusoikeutta, joten valitsethan koon ja värit oikein. 

Ohjeet alla:

Mene www.piruetti.fi -》 valikosta seurat -》 aktivointikoodi Pandat16 

Vuoden 2017 tilausajankohdat seuratoimituksille

  • Seuratoimitus 1: Tilaus umpeutuu 18.1. Toimitus viikolla 8-9
  • Seuratoimitus 2: Tilaus umpeutuu 12.3. Toimitus viikolla 15-16
  • Seuratoimitus 3: Tilaus umpeutuu 24.9. Toimitus viikolla 43-44
  • Seuratoimitus 4: Tilaus umpeutuu 31.10. Toimitus viikolla 49-50

Tärkeää huomioida tilattaessa: Kaikki seurasivuilta tilatut seuratuotteet toimitetaan seuran yhteyshenkilölle, joka koordinoi tilaukset eteenpäin. Valitse oston yhteydessä toimitustavaksi ”SEURATOIMITUS”, tällöin vältyt toimituskustannuksilta. Muut toimitustavat eivät ole käytössä, vaikka ovatkin Piruetin sivuilla valittavissa. Jos valitset jonkin muun toimitustavan, kuluja ei palauteta.

HUOM: seura-asujen toimitusajankohta voi heittää 1-2 viikolla valmistuksesta riippuen.

Näitä tuotteita hankkimalla ja ostamalla tuet Lempäälän Pandojen toimintaa. Lempäälän Pandat kiittää tuestasi!