Vuoden 2018 tilaus-ja toimitusajankohdat seura-asuille

Lempäälän Pandojen virallinen seura-asu on tilattavissa toistaiseksi Piruetin kautta.

Ohjeet alla:

Mene www.piruetti.fi -》 valikosta seurat -》 aktivointikoodi Pandat16

Piruetin seurasivujen kautta voit tilata henkilökohtaisesti seuran valitsemia harjoitus- ja edustusasuja omaan käyttöösi. Painotuotteilla ei ole vaihto- eikä palautusoikeutta, joten valitsethan koon ja värit oikein. 

Vuoden 2018 tilausajankohdat seuratoimituksille

  • Seuratoimitus 1: Tilaus umpeutuu 24.1. Toimitus viikolla 10-11
  • Seuratoimitus 2: Tilaus umpeutuu 11.3. Toimitus viikolla 15-16
  • Seuratoimitus 3: Tilaus umpeutuu 23.9. Toimitus viikolla 44-45
  • Seuratoimitus 4: Tilaus umpeutuu 4.11. Toimitus viikolla 50-51

Tärkeää huomioida tilattaessa: Kaikki seurasivuilta tilatut seuratuotteet toimitetaan seuran yhteyshenkilölle (Pia Mäkinen), joka koordinoi tilaukset eteenpäin. Valitse oston yhteydessä toimitustavaksi ”SEURATOIMITUS”, tällöin vältyt toimituskustannuksilta. Muut toimitustavat eivät ole käytössä, vaikka ovatkin Piruetin sivuilla valittavissa. Jos valitset jonkin muun toimitustavan, kuluja ei palauteta.

HUOM: seura-asujen toimitusajankohta voi heittää 1-2 viikolla valmistuksesta riippuen.